Látogatás a Bélyegmúzeumba április 8-án

A MANT szervezésében az Asztro-trilógia kiállítást tekinthetik meg a résztvevők, szakértő vezetéssel.

A Magyar Asztronautikai Társaság látogatást szervez a Bélyegmúzeumba. A látogatás különlegességét az adja, hogy kettős tárlatvezetést kapunk. A február 3-i „Regiomontanustól a Masat-1-ig” című, nagy sikerű konferencia adta az ötletet, hogy a MANT érdeklődő tagjai két terület – filatélia és űrkutatás – szakértőinek kommentárjával ismerkedjenek meg a Bélyegmúzeum április végéig nyitva tartó, Asztro-trilógia című kiállításával.



A látogatás időpontja: 2017. április 8. (szombat), 11 óra



Találkozó 10:45-kor a Bélyegmúzeum közelében, Budapest VII. kerület Dob utca és Hársfa utca sarkán.



A szakmai látogatás magában foglalja a belépő árát a bélyegmúzeumba, valamint két VIP-vezetést: egy filatéliai, valamint egy asztronautikai tárlatvezetést is. A múzeumban az űrkutatási tárlatvezetés más alkalommal nem elérhető.



Jelentkezési határidő: március 25.



A létszám korlátozott: 30 fő, a részvétel lehetőségét a jelentkezés sorrendjében tudjuk biztosítani.



Jelentkezni ezen a linken lehet



A szakmai látogatás a MANT-tagoknak ingyenes, nem MANT-tagoknak 1000 Ft. A helyszínen lehetőséget biztosítunk a társaságunkba való belépésre.



Figyelem! Azon tagjaink, akik jelentkeznek a szakmai programra, de nem jelennek meg rajta, a továbbiakban nem érvényesíthetik MANT-tagsági kedvezményüket a szakmai látogatásokon/kirándulásokon!

További hírek

Szakmai hírek

April 25, 2026

Egy magyar űrkutatónő története a lányoknak – adománygyűjtés

Adománygyűjtést indítottunk az Illés Erzsébet életútját bemutató, inspiráló, elsősorban 10–12 éves gyerekeknek – különösen lányoknak – szóló könyv megjelentetésének elősegítésére

Szakmai hírek

April 17, 2026

Az űr és a környezetvédelem – diákpályázatunk és rajzpályázatunk díjazottai

Április 15-én hirdettük ki 2025/2026-os pályázatunk díjazottainak nevét, a jutalmakat Cserényi Gyula űrhajós adta át

Szakmai hírek

April 12, 2026

Diákpályázatunk díjátadó ünnepsége

Április 15-én tartjuk Az űr és a környezetvédelem témájú 2025/2026-os diákpályázatunk és rajzpályázatunk díjátadó ünnepségét, Cserényi Gyula űrhajós részvételével