Az új vezetőség:
Elnök: Dr. Both Előd
Főtitkár: Dr. Hirn Attila
Alelnökök:
Dr. Bacsárdi László
Dr. Frey Sándor
Dr. Sik András
Főtitkár-helyettesek:
Horvai Ferenc
Kocsis Gábor
Milánkovich Dorottya
Az Elnökség választott tagjai:
Dr. Bérczi Szaniszló
Bodó Zsófia
Ordasi András
Schuminszky Nándor
Dr. Strádi Andrea
Szendrei Dániel
Dr. Szűcs Eszter
Dr. Tari Fruzsina
Trupka Zoltán
Vizi Pál Gábor
Az Ellenőrző Bizottság tagjai
Dr. Mihálka György (elnök)
Dr. Kálmán Béla
Dr. Tátrallyay Mária Gabriella
A közgyűlés tiszteleti taggá választotta Solymosi Jánost az űrtechnológiai területen végzett szakmai tevékenységért valamint a MANT-ért végzett munkájáért.
A megválasztott tisztségviselőknek gratulálunk, munkájukhoz sok sikert kívánunk.
A MANT új vezetősége
Mai (május 11-i) közgyűlésén új vezetőséget választott társaságunk, az előző vezetőség három éves mandátuma ugyanis lejárt. A közgyűlés megköszönte Solymosi János elnök és Bacsárdi László főtitkár három cikluson keresztüli (2009-2018 közötti) tevékenységét is. Az új vezetőség pedig az alábbi lett...
További hírek
Szakmai hírek
April 25, 2026
Egy magyar űrkutatónő története a lányoknak – adománygyűjtés
Adománygyűjtést indítottunk az Illés Erzsébet életútját bemutató, inspiráló, elsősorban 10–12 éves gyerekeknek – különösen lányoknak – szóló könyv megjelentetésének elősegítésére
Szakmai hírek
April 17, 2026
Az űr és a környezetvédelem – diákpályázatunk és rajzpályázatunk díjazottai
Április 15-én hirdettük ki 2025/2026-os pályázatunk díjazottainak nevét, a jutalmakat Cserényi Gyula űrhajós adta át



