MAGYAR ASZTRONAUTIKAI TÁRSASÁG


Székhely/levelezés: 1044 Budapest, Ipari park u. 10.
Tel: (30) 585-0867
Számlaszám: 10700024-49478701-51100005
Adószám: 19011084-1-41
mant@mant.hu
utolsó frissítés: 2017.06.23
:: kezdőlap :: :: akadálymentesített :: :: english ::


 PARTNEREINK
 
  
 
  
 
  
 
  
 
  
 
  
 
  

Diákpályázatunk eredménye (2017.05.02.)

A 2016/2017-es tanévre meghirdetett "Takarítás a világűrben" című diákpályázatunk díjazottjainak listája.

2017. április 29-én 14:30-kor Budapesten, a Millenáris D csarnokában, a Felfedezők Napja rendezvény nagyszínpadán hirdettük ki ünnepélyesen az idei diákpályázatunk eredményeit. A nyertesek listáját az alábbiakban közöljük. Nekik, de minden lelkes pályázónknak is gratulálunk az elvégzett munkájukhoz!

11-14 éves egyéni kategória
(A kategória támogatója a Galaktika tudományos-fantasztikus magazin)

I. díj
Császár Csongor
Úrkúti Csillagászati Klub
felkészítőtanár: Ivanics Ferenc

II. díj
Őze Virág
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
felkészítőtanár: Kalamusz Tünde

III. díj
Bolla Bálint
Úrkúti Csillagászati Klub
felkészítőtanár: Ivanics Ferenc

III. díj
Papp Marcell Miklós
Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
felkészítőtanár: Tepliczky István

11-14 éves csapat kategória

I. díj -
Tarján Bernát, Cserna Péter Barnabás, Fodor Gergely, Hevesi Dániel
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
felkészítő: Tarján Gabriella

II. díj
Romhányi Ramóna, Kovács Karina
Gyömrői Fekete István Általános Iskola és Szakiskola, Gyömrő
felkészítőtanár: Szabóné Szőcs Erika

III. díj
Virágh Lili, Tamás Bálint, Makó Dávid
GÚT Általános Iskola Tiszagyulaházi Tagiskolája, Tiszagyulaháza
felkészítőtanár: Sándorné Mézes Viktória

Különdíj
Necseszán Boglárka Piroska, Necseszán Norbert Ferenc
Gimnazial Nr.11, Nagyvárad
felkészítő: Necseszán Ferenc

Különdíj
Bogár-Szabó András, Bogár-Szabó Mihály
Friedrich Schiller Gimnázium, Pilisvörösvár
felkészítő: Bogár-Szabó Ádám

15-18 éves egyéni kategória

I. díj
Konrád Milán
Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest
felkészítőtanár: Komáromi Annamária

II. díj
Molnár Dóra
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium
felkészítőtanár: Zloch Istvánné

III. díj
Erdélyi Viktória
Nagyberegi Református Liceum
felkészítőtanár: Tóth András

15-18 éves csapat kategória

Különdíj
Tálos Botond, Pintér József
Soproni Széchenyi István Gimnázium, Sopron
felkészítőtanár: Lang Ágota


A díjakat a nyerteseknek Bacsárdi Lászó, a MANT főtitkára és Sik András, a MANT alelnöke adta át.